Фіксація ноги у лижному/сноубордичному черевику. Чому це важливо?

Отже, давайте розберемося, чому фіксація ноги в лижному черевику така важлива?

Кожен, хто катався на лижах чи сноуборді, пам’ятає – зняття черевиків приємна завершальна процедура після катання. Тому всі ми розуміємо, що зручність черевика стоїть на першому місці.

Сьогодні ми хотіли б обговорити проблему “люфту” стопи в черевику. До чого це призводить, і чому це потрібно ліквідувати. Погана фіксація ноги в черевику – одна з найпоширеніших проблем. Цікаво, але багато недосвідчених спортсменів навіть не звертають уваги на це, беручи це за даність.

 Катаючись на лижах та сноуборді, ми часто стикаємося з проблемами фіксації, незручністю черевиків та натираннями. Анатомія ноги має індивідуальний характер. Найменші розбіжності лижного або сноубордичного черевика до вашої стопи викликає дискомфорт. Дуже часто подібні проблеми призводять до травм.

Фіксація ноги в сноубордичному, або лижному черевику, є найважливішою і більш гострою проблемою.

Правильна і щільна фіксація ноги в черевику відповідає за керованість лижами або сноуборд дошкою, і, звичайно ж, за безпеку. При так званому “бовтанні” ноги в черевику, або при “відриві п’ятки”, ви втрачаєте контроль над дошкою, чи лижами. Відкликання ноги до снаряда знижується в кілька разів. Це просто не дозволить вам вчасно змінити траєкторію, зупинитися чи здійснити інші маневри. Звісно, це вже створює небезпеку. Крім того, погано зафіксована нога в черевику, схильна до ризику отримання травм, як за самої їзди, так і при падінні.

Цікавий факт – ці проблеми стосуються не тільки черевиків, що були у використанні, а й нових.

На жаль, покупка нової пари черевиків не панацея, і не вирішує цю проблему. Часто, купуючи нові черевики, ви стикаєтеся з тими самими проблемами. Слабка фіксація ступні, нога бовтається в черевику, п’ята відривається, пальці надто впираються у внутрішник, все це продовжує з’являтися у новому взутті. Як ми вже говорили вище, це причина особливості анатомії стопи, і особливості тих, чи інших черевиків, від різних виробників.

Як правило, у кожної проблеми є рішення, і ця проблема не виняток. Ви можете прочитати про доступні на сьогоднішній день способи, як зафіксувати ногу в сноубордичному та гірськолижному черевику, у статті “5 способів для фіксації ноги у сноубордичному та лижному черевику у сезоні 2021/2022”.

Діліться досвідом та розкажіть прямо зараз, у коментарях, з якими подібними проблемами ви стикалися? Як ви усували погану фіксацію стопи? Ваш досвід буде дуже корисним іншим райдерам. Поділіться їм зараз!

Leave a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *