Про Нас

Extreme Tuning був створений у 2018, двома затятими сноубордистами та починався як магазин сноубордичних черевиків, сноубордів, лиж, лижних палиць, масок та іншого лижного та сноуборд обладнання.

snowboard about us

Сьогодні, не відходячи від теми сноуборду та лиж, ми повністю перекваліфікувалися та прагнемо зробити гірськолижний відпочинок комфортнішим та цікавішим. Ми розробили унікальну продукцію, яка допоможе позбавитися проблеми поганої фіксації ноги в лижному черевику і в черевику для сноуборду.

Люфт ноги та відрив п’яти під час заняття сноубордом та гірськими лижами – реальна проблема, і ви можете почитати про неї та її рішення, дорожчими та важкими способами тут, або тут.

Завдяки тому, що ми знайшли і успішно випробували простіші, і в той же час інноваційні рішення цієї проблеми, Extreme Tuning отримав велику кількість зворотного зв’язку та подяки від багатьох лижників та сноубордистів, які вирішили проблеми фіксації під час спуску та збільшили контроль над сноубордом та лижами. .

Окрім продуктів для покращення фіксації стопи, при заняттях сноубордом чи гірськими лижами, ми вирішуємо інші проблеми, з якими стикаються любителі зимових видів спорту. зокрема ми самі при спуску зі схилу. Це різні товари для перенесення елементів обладнання, таких як лижі, сноуборд та черевики, різні унікальні наклейки та стікери для лижних, сноубордичних шоломів та сноубордів, унікальні стомпади, різні лайфхак фішки, для зберігання обладнання, сноубордів, у міжсезоння та інше

Ми виробляємо частину продуктів самі, частину знаходимо готові та ті, які реально вирішують наші з вами сноуборд та лижні проблеми, потрапляють у наш асортимент.

Найближчим часом ми представимо на нашому сайті аксесуари для водних видів екстремального спорту – серфінгу, кайтсерфінгу, вейкбордингу, сапсерфінгу.

Snowboarding hill

Переходьте до нашого магазину та подписуйтесь на наш Instagram та Facebook, щоб не пропустити цікаві новинки.

Переходьте в наш блог, щоб не пропустити корисну інформацію. Висловлюйте свої думки в коментарях у блозі до статей, нам дуже цікаво дізнатися про ваш гірськолижний досвід.

Всім гарних схилів та пухляка!